Opis

Pensjonat Piana położony jest w otoczeniu gór i lasu, w miejscowości Pec pod Sněžkou w Karkonoszach, w odległości 2 km od terenów narciarskich Velká Úpa.

Pensjonat Piana oferuje wspólny salon z kominkiem i telewizorem. Latem do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania, piaskownica oraz odkryty basen. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyciąg krzesełkowy na Śnieżkę oddalony jest o 2,5 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości 50 metrów od obiektu. Restauracja znajduje się w odległości 200 metrów od pensjonatu, a sklep spożywczy w odległości 1 km. Na życzenie dostępne jest śniadanie.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Przystanek autobusowy usytuowany jest w odległości 50 metrów od budynku.


Pensjonat Piana oferuje pokoje gościnne, wspólny salon z kominkiem i telewizorem. Latem do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania, piaskownica oraz odkryty basen. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.



Pension PIANA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pecpodsnezkou.pl

+42 049 987 121
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00