Opis

Pensjonat Piana położony jest w otoczeniu gór i lasu, w miejscowości Pec pod Sněžkou w Karkonoszach, w odległości 2 km od terenów narciarskich Velká Úpa.

Pensjonat Piana oferuje wspólny salon z kominkiem i telewizorem. Latem do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania, piaskownica oraz odkryty basen. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyciąg krzesełkowy na Śnieżkę oddalony jest o 2,5 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości 50 metrów od obiektu. Restauracja znajduje się w odległości 200 metrów od pensjonatu, a sklep spożywczy w odległości 1 km. Na życzenie dostępne jest śniadanie.

Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Przystanek autobusowy usytuowany jest w odległości 50 metrów od budynku.

Wyposażenie

Pensjonat Piana oferuje pokoje gościnne, wspólny salon z kominkiem i telewizorem. Latem do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania, piaskownica oraz odkryty basen. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.1 wyświetlenie w 2023r.
Pension PIANA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pecpodsnezkou.pl

+42 049 987 121
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00